27
So, Lis
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/15 11:41 #91

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
"Fasadowa nauczycielska demokracja" No brawo! Jak wielkim idiotą trzeba być, żeby wymyślić takie zdanie??

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/17 20:04 #92

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

Gość napisał:

Gość napisał: Czy to co Popiel robi w gminie jest normalne? Zwalnianie pracowników w celu oszczędności w cale nie było konieczne, to zły pomysł (łagodnie pisząc). To człowiek w ogóle nie kompetentny na to stanowisko. Sztuką nie jest zwalnianie ludzi pozbawiając ich środków do życia, ale sztuka jest to jak sobie radzić bez krzywdzenia ludzi. Tak to nawet dziecko by potrafiło. Takie postępowanie świadczy, ze Popiel nie radzi sobie z tym stanowiskiem, bo kompletnie się do tego nie nadaje.

Czym kieruje się p.Burmistrz zwalniając ludzi. Może zacząłby od siebie rezygnując z części swoich poborów jak też od swoich najbliższych wspólpracowników. Jedni mają aż nadto a drudzy nie mają chleba.

popieraw w pełni tą wypowiedz.nie jestem zwolenniczka p.ołtuszewskiego ale on nie zwalniał ludzi a za tego pana to jest coraz gorzej.ODWOŁAJMY GO PUKI JESZCZE CAŁKIEM NAS NIE ZRUJNOWAŁ

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/19 14:10 #93

• xd
  • xd Avatar Autor
Każdy się boi cokolwiek zrobić, a garstka osób nie będzie walczyła.

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/19 15:15 #94

• popiram
  • popiram Avatar Autor

xd napisał: Każdy się boi cokolwiek zrobić, a garstka osób nie będzie walczyła.

Bądź inicjatorem kolego xd, a my cię poprzemy!!! Jest bardzo dużo ludzi którym Irek chleb odebrał, i z nienawiści kipią.....

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/19 17:15 #95

popiram napisał: Jest bardzo dużo ludzi którym Irek chleb odebrał, i z nienawiści kipią.....

Mam rozumieć że jedynym powodem niezadowolenia tych ludzi z rządów pana Popiela jest to że stracili ciepłą posadkę? W przypadku gdyby zostali dalej w pracy było by wszystko OK? Jeśli tak to pan Burmistrz ma rację mówiąc że to czysto ambicjonalne zagrywki zwolnionych osób.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/21 09:26 #96

• ja
  • ja Avatar Autor

ziutek napisał:
Mam rozumieć że jedynym powodem niezadowolenia tych ludzi z rządów pana Popiela jest to że stracili ciepłą posadkę? W przypadku gdyby zostali dalej w pracy było by wszystko OK? Jeśli tak to pan Burmistrz ma rację mówiąc że to czysto ambicjonalne zagrywki zwolnionych osób.

Z CZEGO CI LUDZIE MAJĄ SIĘ CIESZYĆ, CZY WYRZUCENIE Z PRACY TO NIE WYSTARCZAJĄCY POWÓD BY ZNIENAWIDZIĆ !!! SWOI, I TYLKO SWOI, A INNI TO NIE LUDZIE ?A CHCIAŁBYŚ ZIUTEK ŻYĆ Z DNIA NA DZIEŃ NIE MAJĄC CO DO GARNKA WŁOŻYĆ, A DZIECI WOŁAJĄ DAJ TATO JEŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BURMISTRZ ZARABIA 12.OOO zł, A LUDZIE NIE MAJĄ NIC.........Właśnie teraz rozpatrywane są podania o pracę, jest 20 miejsc na prace interwencyjne , zobaczysz jaka będzie sprawiedliwość !!!

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/21 10:29 #97

ja napisał:

popiram napisał: Jest bardzo dużo ludzi którym Irek chleb odebrał, i z nienawiści kipią.....

Z CZEGO CI LUDZIE MAJĄ SIĘ CIESZYĆ, CZY WYRZUCENIE Z PRACY TO NIE WYSTARCZAJĄCY POWÓD BY ZNIENAWIDZIĆ !!! SWOI, I TYLKO SWOI, A INNI TO NIE LUDZIE ?A CHCIAŁBYŚ ZIUTEK ŻYĆ Z DNIA NA DZIEŃ NIE MAJĄC CO DO GARNKA WŁOŻYĆ, A DZIECI WOŁAJĄ DAJ TATO JEŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BURMISTRZ ZARABIA 12.OOO zł, A LUDZIE NIE MAJĄ NIC.........Właśnie teraz rozpatrywane są podania o pracę, jest 20 miejsc na prace interwencyjne , zobaczysz jaka będzie sprawiedliwość !!!

Proszę podeprzeć swą wypowiedź konkretnymi faktami. Co to znaczy TYLKO SWOI?

Redukcje zatrudnienia występują nie tylko w Ornecie. Do likwidacji idzie np Sąd Rejonowy w Braniewie. Takie czasy. Każdy by chciał pracować w urzędzie, brać nagrody które są obowiązkowe itp. Niestety takie są realia. Codziennie w Polsce pracę traci mnóstwo osób, także nie mają co do garka włożyć. To nie znaczy że na siłę muszą być utrzymywane zbędne etaty opłacane z naszych podatków.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/21 13:27 #98

• użytkownik
  • użytkownik Avatar Autor

ziutek napisał:

ja napisał:

Proszę podeprzeć swą wypowiedź konkretnymi faktami. Co to znaczy TYLKO SWOI?

Redukcje zatrudnienia występują nie tylko w Ornecie. Do likwidacji idzie np Sąd Rejonowy w Braniewie. Takie czasy. Każdy by chciał pracować w urzędzie, brać nagrody które są obowiązkowe itp. Niestety takie są realia. Codziennie w Polsce pracę traci mnóstwo osób, także nie mają co do garka włożyć. To nie znaczy że na siłę muszą być utrzymywane zbędne etaty opłacane z naszych podatków.

Jeszcze chwila i będziecie cenzurować posty jak to ma miejsce na urzędowej telewizji. Pan administrator słodzi jak tylko może burmistrzowi, identycznie jak u Butkiewicza. Proszę zauważyć że forum jest dla ludzi a nie dla władzy. Władza się wyżywi. Proszę spytać ile władza rozdysponowała sobie nagród pieniężnych ? Oszczędzają na zwykłych ludziach. To nie jest w porządku.

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/21 16:52 #99

użytkownik napisał: Jeszcze chwila i będziecie cenzurować posty jak to ma miejsce na urzędowej telewizji. Pan administrator słodzi jak tylko może burmistrzowi, identycznie jak u Butkiewicza. Proszę zauważyć że forum jest dla ludzi a nie dla władzy. Władza się wyżywi.

Cenzura była dobra proszę pana 25 lat temu. Proszę nie sugerować że na tym forum istnieje jakakolwiek ingerencja w wolność i swobodę wypowiedzi. Nie interesują nas zasady panujące na innych stronach. Na pewno ta nie jest w jakikolwiek sposób powiązana z panem Burmistrzem co nie znaczy że nie możemy dostrzegać jego pozytywnych działań. Czy to jest słodzenie? Pozdrawiam i zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/21 22:24 #100

• anonim
  • anonim Avatar Autor

ja napisał: Z CZEGO CI LUDZIE MAJĄ SIĘ CIESZYĆ, CZY WYRZUCENIE Z PRACY TO NIE WYSTARCZAJĄCY POWÓD BY ZNIENAWIDZIĆ !!! SWOI, I TYLKO SWOI, A INNI TO NIE LUDZIE ?A CHCIAŁBYŚ ZIUTEK ŻYĆ Z DNIA NA DZIEŃ NIE MAJĄC CO DO GARNKA WŁOŻYĆ, A DZIECI WOŁAJĄ DAJ TATO JEŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BURMISTRZ ZARABIA 12.OOO zł, A LUDZIE NIE MAJĄ NIC.

Rzucaniu oskarżeń bez cienia dowodu w złej woli to insynuacje.

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/21 22:32 #101

• cenzor
  • cenzor Avatar Autor

użytkownik napisał: Jeszcze chwila i będziecie cenzurować posty jak to ma miejsce na urzędowej telewizji. Pan administrator słodzi jak tylko może burmistrzowi, identycznie jak u Butkiewicza. Proszę zauważyć że forum jest dla ludzi a nie dla władzy. Władza się wyżywi. Proszę spytać ile władza rozdysponowała sobie nagród pieniężnych ? Oszczędzają na zwykłych ludziach. To nie jest w porządku.

W komunizmie wierzymy na slowo i nie pytamy. Teraz mamy demokrację i pytamy. Nie wierzymy władzy na słowo. Co do cenzury często moje wpisy cenzura kasuje na WM. Cóż wolno im.

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/21 22:45 #102

• ok
  • ok Avatar Autor
Ornecka administracja samorządowa za Burmistrza Popiela już dawno przestała być przechowalnią nieudaczników, którzy na wolnym rynku nie są w stanie znaleźć pracy. Minął bezpowrotnie czas wujków i cioć bez kompetencji. Za uporządkowanie tego bałaganu pan Popiel może ponownie liczyć za 3 lata na mój głos. Który inny włodarz Ornety zdobył w ciągu zaledwie roku 10 mln zł dla gminy. Tym sposobem spłacił praktycznie połowę długu Ornety - 18 mln zł.

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/22 06:26 #103

• Ania
  • Ania Avatar Autor

ok napisał: Ornecka administracja samorządowa za Burmistrza Popiela już dawno przestała być przechowalnią nieudaczników, którzy na wolnym rynku nie są w stanie znaleźć pracy. Minął bezpowrotnie czas wujków i cioć bez kompetencji. Za uporządkowanie tego bałaganu pan Popiel może ponownie liczyć za 3 lata na mój głos. Który inny włodarz Ornety zdobył w ciągu zaledwie roku 10 mln zł dla gminy. Tym sposobem spłacił praktycznie połowę długu Ornety - 18 mln zł.

CZY OBY IRENEUSZ ZASŁUŻYŁ SOBIE NA TAKI CUKIER ? AŻ MNIE MDLI OD TEGO CUKRU !

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/22 09:26 #104

• anonim
  • anonim Avatar Autor
Praca ponad podziałami przynosi efekty. 10 mln zł wyciągnąć w rok to prawie 1 mln miesięcznie. SUPER!!!

Odp: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2012/02/22 23:14 #105

• ........
  • ........ Avatar Autor
Jak wybraliście gamoty tak macie. Jak se pościelisz tak się wyśpisz mówi stare afrykańskie przysłowie. Dziwna filozofia najpierw chwalcie burmistrza pod niebiosa póki nie przycisnął. A teraz płacz i zgrzytanie zębów. Mądry polska po szkodzie mówi stare afrykańskie przysłowie. Jeśli burmistrz długoletni pedagog podejmują decyzje razem z drugim wieloletnim nauczycielem wraz z jeszcze dwójką wieloletnich nauczycieli skierowaną przeciwko naszym dzieciom to jest to skandal na skalę światową.