27
So, Lis
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/06 14:58 #76

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

ewa napisał:

Gość napisał: I jeszcze jedno: Ludzie zostają pozbawieni jedynego źródła dochodu, a Pan burmistrz zostawia na stanowisku emeryta, który ma dość wysoką emeryturę?

o jakie stanowisko chodzi ?

do spraw obrony cywilnej wiadomo kolega burmistrzowego tatusia

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/07 14:22 #77

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
,,Miałem sen, sen w którym odbyło się referendum przeciwko Popielowi, którego i tak zjadły myszy'' - sen każdego mieszkańca Ornety i gminy Orneta. Świetlice powinny być na Pełen etat i godziwe wynagrodzenie rzędu nawet 2000zł. Wydaje się, że to łatwa praca a to nie prawda. Odpowiedzialność za dzieci, za sprzęt, który został zakupiony w ramach jakiś unijnych projektów. Otwieranie świetlicy na potrzeby zebrań itp. poza godzinami pracy.
Jeśli szanowny Pan Popiel czyta to, to mam nadzieje, że da mu tu do myślenia. Przez 4 godziny pracy, tak naprawdę nie można efektywnie pracować z dziećmi i w pełni wykorzystywać środki.

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/07 14:51 #78

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

Gość napisał: ,,Miałem sen, sen w którym odbyło się referendum przeciwko Popielowi, którego i tak zjadły myszy'' - sen każdego mieszkańca Ornety i gminy Orneta. Świetlice powinny być na Pełen etat i godziwe wynagrodzenie rzędu nawet 2000zł. Wydaje się, że to łatwa praca a to nie prawda. Odpowiedzialność za dzieci, za sprzęt, który został zakupiony w ramach jakiś unijnych projektów. Otwieranie świetlicy na potrzeby zebrań itp. poza godzinami pracy.
Jeśli szanowny Pan Popiel czyta to, to mam nadzieje, że da mu tu do myślenia. Przez 4 godziny pracy, tak naprawdę nie można efektywnie pracować z dziećmi i w pełni wykorzystywać środki.

Za czasów komuny pracowałem na wiejskiej świetlicy na pół etatu. Świetna fucha. MAŁO PRACY, Stały dochód. :D

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/07 22:39 #79

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Pół etatu to fikcja !!! Cały etat ,albo zamknąć świetlicę wiejskie bo to są kpiny !!! O UM NIE WYPOWIADAM SIĘ BO TAM BYŁ ZAWSZE CYRK !!!

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/08 20:22 #80

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
błyskawicznie łatają dziury na kościelnej wielki plus dla nowego burmistrza

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/09 13:24 #81

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

kierowca napisał: błyskawicznie łatają dziury na kościelnej wielki plus dla nowego burmistrza

Kościelna jest ulicą powiatową a nie gminną

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/09 19:42 #82

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
brawo sytuacja wyjaśniona na ponad 700 podań zlozonych na prace interwencyjne u pana burmistrza.........................uwaga................uwaga........... AŻ 2 miejsca sie znalazly
ciekawe kogo przyjmą? co tu się k***a dzieje? kolejny szczyt szczytów :shock:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/14 21:26 #83

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Orneta w obecnym systemie politycznym to miasto straconych szans i zmarnowanego potencjału. Nie może być zgody na fasadową nauczycielską demokrację.
Niektórzy wieloletni radni zapomnieli co to jest pojęcie dobra wspólnego, wspólnego interesu.... i dążą do zaspokajania tylko swoich interesów przede wszystkim. To droga do katastrody !!!

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/15 06:29 #84

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

były radny napisał: Orneta w obecnym systemie politycznym to miasto straconych szans i zmarnowanego potencjału. Nie może być zgody na fasadową nauczycielską demokrację.
Niektórzy wieloletni radni zapomnieli co to jest pojęcie dobra wspólnego, wspólnego interesu.... i dążą do zaspokajania tylko swoich interesów przede wszystkim. To droga do katastrody !!!

Ciekawy jestem niezmiernie co p "były radny" rozumie przez dobro wspólne? Pewnie takie które jest tożsame z moim dobrem - bo chyba nie z dobrem ogółu.
No chyba że za takie rozumie się myślenie a po mnie to choćby potop - zastaw się a postaw - czego efektem jest gigantyczne zadłużenie. Ten kto chce je zlikwidować i wprowadza oszczędności właśnie po to - aby coś jeszcze z Ornety zostało nie nadaje się bo dobro wspólne widzi nieco szerzej niż tylko dobro tych co aktualnie przy władzy.
Tak takiego najlepiej odwołać bo jeszcze przypadkiem okaże się że zrobił cos pozytywnego dla ogółu.
To jest dopiero ciekawe myślenie.

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/15 09:29 #85

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Radni nauczyciele doprowadzą do upadku gminę w jeden rok !!!

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/15 10:01 #86

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
"rok" jest rzeczownikiem w liczbie pojedynczej - oznacza, że ma się na myśli jeden, bo dwa i więcej to już lata :)

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/15 10:05 #87

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

Gość napisał: Radni nauczyciele doprowadzą do upadku gminę w jeden rok !!!

święta prawda belfry do szkoły dzieci uczyć :evil:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/15 10:28 #88

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
he he odsuneli cie od koryta to wylewasz zale poszukaj lepiej uczciwej pracy

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/15 10:30 #89

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

Gość napisał: "rok" jest rzeczownikiem w liczbie pojedynczej - oznacza, że ma się na myśli jeden, bo dwa i więcej to już lata :)

dobrze panie nauczycielu :lol: :lol: :lol:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/03/15 11:05 #90

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

Gość napisał: brawo sytuacja wyjaśniona na ponad 700 podań zlozonych na prace interwencyjne u pana burmistrza.........................uwaga................uwaga........... AŻ 2 miejsca sie znalazly
ciekawe kogo przyjmą? co tu się k***a dzieje? kolejny szczyt szczytów :shock:

wiodomo już kogo przyjeli ?