18
Pn, Paź
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/06 18:36 #31

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
kompletny zastój brak inwestycji brak inwestorów brak pomysłów na rozwój ograniczenie działań do zwolnień przepowiednie pana koguta że pan Popiel sobie nie poradzi zaczynają się spełniać

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/06 21:04 #32

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
2 MIESIACE OD WYBOROW A JUZ NIEKTORZY WIESZCZA PLAGE EGIPSKA....DAJCE CZLOWIEKOWI PRACOWAC I ROZLICZYMY GO PO UPLYWIE STOSOWNEGO CZASU. NA POLMETKU ZOBACZYMY CO SOE UDALO WYKONAC Z ZAPOWIEDZI, JAK DALEKO ZAAWANSOWANE SA PRACE NAD POZOSTALYMI OBIETNICAMI. DAJMY MU SPOKOJNIE PRACOWAC

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/06 23:45 #33

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Nie piszcie głupot,że fachowość decyduje o tym kogo się zwolni lub zatrudni bo to bajki !!! W Ornecie decydowało zawsze wazeliniarstwo i kumoterstwo i nic się nie zmieniło w tym temacie !!! Jaka turystyka ? Chyba,że turystyczna turystyka .

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/07 01:01 #34

observer napisał: Nie piszcie głupot,że fachowość decyduje o tym kogo się zwolni lub zatrudni bo to bajki !!! W Ornecie decydowało zawsze wazeliniarstwo i kumoterstwo i nic się nie zmieniło w tym temacie !!!

jakiś przykład z życia zaczerpnięty ?
Prawda? Nie ma takiej.

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/13 23:18 #35

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Wszyscy w gminie coś robią, przy czym stwarzają dużo szumu i ściemy, ale nie wiadomo - po co? Brak umiejętności stawiania sobie celów paraliżuje władze. Słychać że zwiększono temu i owemu zakres obowiązków. Zabrano przerwę na wycieczki po mieście. Trzeba wymagać od pracowników efektów konkretnych. Żyją z naszych podatków.

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/13 23:49 #36

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
a dlaczego poleciał z ratusza pan geodeta ?

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/14 06:26 #37

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

chybiony wybór napisał: kompletny zastój brak inwestycji brak inwestorów brak pomysłów na rozwój ograniczenie działań do zwolnień przepowiednie pana koguta że pan Popiel sobie nie poradzi zaczynają się spełniać

Tak z ciekawości a jak pan Kogut radzi sobie na swoim stanowisku? Jakies osiągnięcia? Co jako przedstawiciel Ornety w powiecie załatwił dla Ornety przez ten okres? Jakieś fundusze" a może jakieś inwestycje? Bo jak na razie to jedynym osiągnięciem jest oddanie głsu za lokalizacją term w Lidzbarku a nie w Ornecie.

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/14 09:40 #38

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

Gość napisał: a dlaczego poleciał z ratusza pan geodeta ?

pewnie coś się przeliczył :lol: :lol: :lol:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/14 09:52 #39

Gość napisał: Tak z ciekawości a jak pan Kogut radzi sobie na swoim stanowisku? Jakies osiągnięcia? Co jako przedstawiciel Ornety w powiecie załatwił dla Ornety przez ten okres? Jakieś fundusze" a może jakieś inwestycje? Bo jak na razie to jedynym osiągnięciem jest oddanie głsu za lokalizacją term w Lidzbarku a nie w Ornecie.

Za niecałe 4 lata pan Kogut na wspaniałych ulotkach przedstawi co udało mu się zrealizować wspólnie z powiatem. Od razu współczuję dla pana Popiela jak sobie wyobrażę nową wersje "czarnej ulotki" model 2014 ;)

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/14 11:32 #40

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

Gość napisał: Wszyscy w gminie coś robią, przy czym stwarzają dużo szumu i ściemy, ale nie wiadomo - po co? Brak umiejętności stawiania sobie celów paraliżuje władze. Słychać że zwiększono temu i owemu zakres obowiązków. Zabrano przerwę na wycieczki po mieście. Trzeba wymagać od pracowników efektów konkretnych. Żyją z naszych podatków.

Popiel się nie nadaje. Mota się chłopak bez sensu. Nauczyciele do szkoły !!!

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/14 14:51 #41

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

zosia napisał: Zwróciłam uwagę na dziwną sprawę, mianowicie w urzędach gminnych wiszą kalendarze ścienne prywatnych firm orneckich np Mirpolu czy PZZ Orneta, próżno natomiast szukać kalendarzy promujących miasto i gminę. Coś tu nie tak :(

Dla jednych dziwne, dla innych normalne. W mojej firmie zarząd wyraźnie zakazał wieszania własnych kalendarzy i polecił wieszać kalendarze firm z nami współpracujących. Nasze kalendarze wiszą u innych i w ten sposób nas promują. Jaki jest sens produkowania kalendarzy (to kosztuje) i wieszanie ich na własnych ścianach? Chyba, że nikt ich nie chce :P

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/14 15:27 #42

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

Gość napisał: Dla jednych dziwne, dla innych normalne. W mojej firmie zarząd wyraźnie zakazał wieszania własnych kalendarzy i polecił wieszać kalendarze firm z nami współpracujących. Nasze kalendarze wiszą u innych i w ten sposób nas promują.

Pan Ołtuszewski z właścicielem Mirpolu dobrzy żyli :lol:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/15 10:41 #43

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
ej coś tam RADNY WIELU KADENCJI pisał o likwidacji szkoły w Mingajnach i Bazynach nie podoba mi się ten pomysł zawiodłem się na naszym burmistrzu . Bylem na spotkaniu z nim przed wyborami i mówił ze stawia na szkoły wiejskie . ciekawe co na to rodzice dzieci ? gdy dowiedzą się ze ich dzieci maja się uczyć w mieście w klasie gdzie jest po 30-40 dzieci .

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/15 22:47 #44

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

observer napisał: Nie piszcie głupot,że fachowość decyduje o tym kogo się zwolni lub zatrudni bo to bajki !!! W Ornecie decydowało zawsze wazeliniarstwo i kumoterstwo i nic się nie zmieniło w tym temacie !!! Jaka turystyka ? Chyba,że turystyczna turystyka .

Absolutnie nie jest to pozbywanie się osób związanych z jego poprzednikiem. Absolutnie :mrgreen:

Re: Rządy Pana Popiela, czy aby normalne? 2011/02/22 21:22 #45

• Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

Gość napisał: ej coś tam RADNY WIELU KADENCJI pisał o likwidacji szkoły w Mingajnach i Bazynach nie podoba mi się ten pomysł zawiodłem się na naszym burmistrzu . Bylem na spotkaniu z nim przed wyborami i mówił ze stawia na szkoły wiejskie . ciekawe co na to rodzice dzieci ? gdy dowiedzą się ze ich dzieci maja się uczyć w mieście w klasie gdzie jest po 30-40 dzieci .

Mnie też to się nie podoba.!!!!Niby nie chce zlikwidować ,tylko żeby szkoły stały się niepubliczne .I kłopot z głowy i kasy więcej dla p. burmistrza.A wtedy niech się martwią rodzice i pracownicy szkoły, jak utrzymać wiejską szkołę.Więc rodzice do dzieła !!!Trzeba walczyć o utrzymanie tych małych szkół, które bardziej sprzyjają małym dzieciom.