27
So, Lis
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

KANDYDACI Z ORNETY DO SEJMIKU WOJEWÓDZctwa 2010/10/30 21:35 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Czy ktoś wie kto z Ornety kandyduje do Sejmiku Województwa?

Z tego co słyszę to kilka chyba osób??

Sejmik 2010/10/30 21:40 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Wiem że 2 kobiety kandydują ale niestety z końcowych miejsc na listach wyborczych.

Re: KANDYDACI Z ORNETY DO SEJMIKU WOJEWÓDZctwa 2010/10/30 21:40 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor

Teresa napisał: Czy ktoś wie kto z Ornety kandyduje do Sejmiku Województwa?

Z tego co słyszę to kilka chyba osób??


a jakie?

Re: KANDYDACI Z ORNETY DO SEJMIKU WOJEWÓDZctwa 2010/10/31 08:25 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Słyszałem że z Ornety są kandydaci do Sejmiku Województwa ale nie chce wprowadzać w błąd jeżeli chodzi o nazwiska.

Re: KANDYDACI Z ORNETY DO SEJMIKU WOJEWÓDZctwa 2010/10/31 09:12 #5

Lista osób z Ornety

Jóźwiak Grażyna
Chrypo Romuald
Kozioł Małgorzata Krystyna
Wiszowaty Bogdan
Grabowska Danuta Małgorzata

info
wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/280 ... 0000-RDA/3

Re: KANDYDACI Z ORNETY DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA 2010/10/31 22:52 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Wykaz kandydatów z Ornety
do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego


Lista nr.1
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

10 Jóźwiak Grażyna 58 Orneta

11 Chrypo Romuald 63 Orneta


Lista nr.2
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

12 Kozioł Małgorzata Krystyna 47 Orneta



Lista nr.5
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

2 Wiszowaty Bogdan 49 Orneta


Lista nr.7

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

7 Grabowska Danuta Małgorzata 49 Orneta


źródło: wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/280 ... 0000-RDA/3

Re: KANDYDACI Z ORNETY DO SEJMIKU WOJEWÓDZctwa 2010/10/31 22:56 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Wykaz kandydatów z Ornety
do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego


Lista nr.1
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

10 Jóźwiak Grażyna 58 Orneta

11 Chrypo Romuald 63 Orneta


Lista nr.2
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

12 Kozioł Małgorzata Krystyna 47 Orneta



Lista nr.5
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

2 Wiszowaty Bogdan 49 Orneta


Lista nr.7

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

7 Grabowska Danuta Małgorzata 49 Orneta


źródło: wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/280 ... 0000-RDA/3

Re: KANDYDACI Z ORNETY DO SEJMIKU WOJEWÓDZctwa 2010/10/31 22:59 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Tak więc mamy już nazwiska kandydatów i zastanówmy się dobrze żeby głosów nie zmarnować!
Orneta może być reprezentowana w województwie.

Re: KANDYDACI Z ORNETY DO SEJMIKU WOJEWÓDZctwa 2010/11/01 07:42 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Jak zwykle Orneta wystawiła kilku kandydatów. Lidzbark Warmiński wystawił tylko 2!
W Ornecie głosy się zmarnują a z Lidzbarka wejdzie kandydat do sejmiku!

Re: KANDYDACI Z ORNETY DO SEJMIKU WOJEWÓDZctwa 2010/11/01 08:17 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
Lista nr 1
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Mańkut Władysław 63 Elbląg
2 Walentynowicz Jan 63 Gronowo Górne
3 Mazurkiewicz Edwarda Michalina 62 Elbląg
4 Markowski Paweł Jan 54 Pasłęk
5 Zając Joanna 26 Lubnowo
6 Frątczak Jerzy Włodzimierz 60 Bartoszyce
7 Dworzyński Jacek 56 Elbląg
8 Story Michał Władysław 20 Jegłownik
9 Przyborowski Kazimierz 56 Lipowina
10 Jóźwiak Grażyna 58 Orneta
11 Chrypo Romuald 63 Orneta

12 Huszcza Lech Józef 61 Pieniężno
13 Jarosz Beata 33 Wilczęta
14 Józefiak Jerzy Marian 72 Elbląg


Lista nr 2
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Bobek Jan 52 Piórkowo
2 Kantypowicz Jan Jarosław 54 Elbląg
3 Kiersz Zygmunt Emilian 51 Elbląg
4 Stechnacz-Buśko Halina 37 Różaniec
5 Zamojcin Józef Antoni 46 Tolkmicko
6 Podziewski Janusz Andrzej 57 Elbląg
7 Terech Cezary 49 Pasłęk
8 Misztal Marek Stanisław 42 Młynary
9 Cieślak Jan 56 Tomaszkowo
10 Fabiański Jarosław Marian 25 Elbląg
11 Kogut Roman 60 Rychliki
12 Kozioł Małgorzata Krystyna 47 Orneta
13 Zabłocki Wojciech 39 Bartoszyce
14 Zalewski Mirosław Jerzy 56 Elbląg


Lista nr 5
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Perliński Jacek Artur 42 Elbląg
2 Wiszowaty Bogdan 49 Orneta
3 Górska Małgorzata 41 Miłogórze
4 Necio Jerzy 48 Kamińsk
5 Koniecko Henryk 57 Pasłęk
6 Ciereszko Witold Stefan 57 Książnik
7 Makowski Jerzy Wojciech 52 Bezledy
8 Lisewska Joanna 23 Elbląg
9 Nosarzewski Rafał Witold 31 Bogaczewo
10 Pruszak Wawrzyniec 24 Elbląg
11 Barski Daniel 71 Elbląg
12 Nowak Sławomir Ryszard 37 Elbląg
13 Dziewiałtowicz Mirosław 61 Stare Siedlisko
14 Zieliński Wiesław Roman 53 Elbląg


Lista nr 7
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Stasiak Maciej 25 Elbląg
2 Meredyk Marian Bogusław 51 Braniewo
3 Stężała Tomasz Maria 49 Elbląg
4 Żebrowski Jan 78 Olsztyn
5 Lipiński Łukasz 19 Elbląg
6 Lipiejko Janusz 33 Bartoszyce
7 Grabowska Danuta Małgorzata 49 Orneta
  • Strona:
  • 1