Top

Mandaty, punkty karne oraz zatrzymane prawo jazdy to efekt przekroczenia prędkości o 60 km/h w obszarze zabudowanym.  Policjanci z drogówki nie mieli dla nich taryfy ulgowej.

Odzyskane przedmioty

Policja

Policjanci kryminalni z Ornety w wyniku podjętych czynności operacyjnych ustalili sprawców kradzieży z włamaniem do domu na terenie gminy Orneta. Dwaj sprawcy w wieku 49-lat i 21 lat usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Skradzione przedmioty wrócą w niedługim czasie do właściciela. Za popełnione przestępstwo włamania grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie poglądowe

Policja

Tylko wczoraj (05.10.2020) lidzbarski dyżurny przyjął dwa zgłoszenia dotyczące niewybuchów na terenie powiatu lidzbarskiego. Zostały sprawdzone przez policyjnego pirotechnika i zabrane przez patrol saperski z jednostki w Lidzbarku Warmińskim celem zneutralizowania.

W dniu 30.03.2020 o godz 15.10 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku. Do zdarzenia doszło na odcinku drogi W 507 tuż za Ornetą w kierunku Olsztyna.

24.02.2020 godz. 8.33 zostaliśmy powiadomieni o zdarzeniu drogowym. Na odcinku drogi Dąbrówka-Spędy auto osobowe uderzyło w drzewo.

W piątek 7 lutego 2020 o godz. 22.50 zostaliśmy zadysponowani do wypadku. Do zdarzenia doszło na ul. 1 go Maja w Ornecie.

REKLAMA