17
N, Sty
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/05/27 09:11 #1

W dniu 20 maja pod przewodnictwem Elżbiety Fijarczyk ? Przewodniczącej Komisji - odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych Rady Miejskiej. W posiedzeniu udział wzięli jej członkowie: Ryszard Ferenc, Tadeusz Fiodorowicz, Adam Karczmarek, Józef Uzar, Mirosław Zaobidny. Jednym z punktów porządku obrad było zaopiniowanie wniosku o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta Kardynałowi Henrykowi Romanowi Gulbinowiczowi. Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta złożył Proboszcz Ks Prałat Leszek Niedźwiedź i Burmistrz Ornety Andrzej Ołtuszewski. Wniosek został poparty tylko przez pana Tadeusza Fiodorowicza. Cała reszta szanownej komisji czyli Ryszard Ferenc, Adam Karczmarek, Józef Uzar i Mirosław Zaobidny nie poparła wniosku. Dodam że głosowanie było jawne. Czy to było zrobione na zasadzie że na złość mamie odmrożę sobie uszy ?

więcej na ten temat www.orneta.pl/aktualnosci/239/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re: Wniosek o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta 2010/05/27 18:09 #2

• Anonymous
  • Anonymous Avatar
a co panowie Ryszard Ferenc, Adam Karczmarek, Józef Uzar i Mirosław Zaobidny będą zaśmiecać ornetę jakimś Gulbinowiczem :D tak trzymać panowie statek tonie a orkiestra gra dalej ......

Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/24 14:23 #3

W dniu 20 maja pod przewodnictwem Elżbiety Fijarczyk ? Przewodniczącej Komisji - odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych Rady Miejskiej. W posiedzeniu udział wzięli jej członkowie: Ryszard Ferenc, Tadeusz Fiodorowicz, Adam Karczmarek, Józef Uzar, Mirosław Zaobidny. Jednym z punktów porządku obrad było zaopiniowanie wniosku o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta Kardynałowi Henrykowi Romanowi Gulbinowiczowi. Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta złożył Proboszcz Ks Prałat Leszek Niedźwiedź i Burmistrz Ornety Andrzej Ołtuszewski. Wniosek został poparty tylko przez pana Tadeusza Fiodorowicza. Cała reszta szanownej komisji czyli Ryszard Ferenc, Adam Karczmarek, Józef Uzar i Mirosław Zaobidny nie poparła wniosku. Dodam że głosowanie było jawne. Czy to było zrobione na zasadzie że na złość mamie odmrożę sobie uszy ?

?????????

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/24 19:00 #4

• Anonymous
  • Anonymous Avatar
A czym ten pan tak bardzo zasłużył na honorowe obywatelstwo?
Że odwiedzał rodziców? Iluż to byśmy mieli honorowych obywateli w Ornecie gdyby każdy za takie ,,zasługi" był honorowany obywatelstwem!
W latach 1970-1987 był w Ornecie nie więcej niż trzy razy.Jestem pewna w 100% że tych odwiedzin więcej nie było.
Ostatnio wokół osoby kardynała powstał jakiś smrodek-coś tam ten dostojnik jednak ma za uszami.

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 16:25 #5

• Anonymous
  • Anonymous Avatar

Gość napisał: A czym ten pan tak bardzo zasłużył na honorowe obywatelstwo?
Że odwiedzał rodziców? Iluż to byśmy mieli honorowych obywateli w Ornecie gdyby każdy za takie ,,zasługi" był honorowany obywatelstwem!
W latach 1970-1987 był w Ornecie nie więcej niż trzy razy.Jestem pewna w 100% że tych odwiedzin więcej nie było.
Ostatnio wokół osoby kardynała powstał jakiś smrodek-coś tam ten dostojnik jednak ma za uszami.

to w czym takim razie zasłużył sobie pan Ferenc ?

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 16:56 #6

• Anonymous
  • Anonymous Avatar

...a ilu z tych odwiedzających znajdziesz na WIKIPEDIA /Wolna Encyklopedia/? coś mi się wydaje,że jesteś osobą sfrustrowaną, niedocenianą w społeczeństwie i musisz odreagować :lol: .... i oczywiście pojechać po kimś konkretnie!!!!!!!!!!!!!!!!! spox........ więc aby odreagować to całe naładowanie i uprzedzenie do Kardynała Henryka Gulbinowicza proponuję w ramach relaksu dobry seks :lol:
a od osób,które są wierzące i popierają tą decyzje to się SKARBIE odczep!!!!!! lol

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 17:08 #7

• Anonymous
  • Anonymous Avatar

nawet nie zapytam kim był dla ciebie Jan Paweł II skoro tak nie popierasz wierzących

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 17:45 #8

• Anonymous
  • Anonymous Avatar
Co ma wspólnego z wiarą sprawa nadania obywatelstwa kardynałowi? Bo nie łapię :shock:
Chyba tyle samo co Krzyż z obrońcami krzyża.
Jestem wierząca i tym bardziej mnie ta sprawa bulwersuje.To oczywiste że nie chodzi o uhonorowanie kogokolwiek tylko o kampanię wyborczą.
,,Diabeł w ornat przebrany ogonem na mszę dzwoni" :mrgreen:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 18:50 #9

• Anonymous
  • Anonymous Avatar

Gość napisał: Co ma wspólnego z wiarą sprawa nadania obywatelstwa kardynałowi? Bo nie łapię :shock:
Chyba tyle samo co Krzyż z obrońcami krzyża.
Jestem wierząca i tym bardziej mnie ta sprawa bulwersuje.To oczywiste że nie chodzi o uhonorowanie kogokolwiek tylko o kampanię wyborczą.
,,Diabeł w ornat przebrany ogonem na mszę dzwoni" :mrgreen:

...przytoczę słowa Jana Pawła II " Uzdrówcie rany przeszłości miłością.Niech wspólne cierpienie nie prowadzi do rozłamu,ale niech spowoduje cud pojednania."
...skoro twierdzisz,że jesteś osobą wierzącą to mało w Tobie wiary :lol: !!!! nie napisałaś w co wierzysz...( może w "Szatańskie wersety"???) :shock: a słowo tolerancja -jest Ci obce!. No cóż, czego mogę Ci życzyć? hmmmm więcej optymizmu... i nie klękaj na pokaz przed ołtarzem !bo Boga to Ty w sercu nie masz ....a co do kampanii wyborczej to obojętnie jaką decyzję podjął by burmistrz i tak by było źle !!!!!jak powiedział Sokrates do swojego ucznia" cokolwiek uczynisz synu, będziesz tego żałował" :D lol

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 21:29 #10

• Anonymous
  • Anonymous Avatar
Nie tobie oceniać moją wiarę.,,Szatańskie wersety" wiesz chociaż której religii dotyczy ta książka? Mam wrażenie że coś Ci się pomerdało.
,,Znachorka"-jakieś takie mało religijne :lol: :lol: :lol: Onegdaj skończyłabyś na stosie z taką ksywką.
A wracając do tematu. Naprawdę nie widzisz hipokryzji w tej sprawie?

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 21:41 #11

• Anonymous
  • Anonymous Avatar
hipokryzją jest zrobić z ferenca honorowego mieszkańca czy on wie co to jest honor ? druga sprawa kto im dał prawo do decydowania o tym kto ma być honorowym obywatelem ferenc , uzar to mi autorytety moralne do oceny

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 21:50 #12

• Anonymous
  • Anonymous Avatar

polak napisał: hipokryzją jest zrobić z ferenca honorowego mieszkańca czy on wie co to jest honor ? druga sprawa kto im dał prawo do decydowania o tym kto ma być honorowym obywatelem ferenc , uzar to mi autorytety moralne do oceny

nie ferenc ma byc honorowym mieszkancem ale kardynał henryk gulbinowicz

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 21:56 #13

• Anonymous
  • Anonymous Avatar

Gość napisał: Nie tobie oceniać moją wiarę.,,Szatańskie wersety" wiesz chociaż której religii dotyczy ta książka? Mam wrażenie że coś Ci się pomerdało.
,,Znachorka"-jakieś takie mało religijne :lol: :lol: :lol: Onegdaj skończyłabyś na stosie z taką ksywką.
A wracając do tematu. Naprawdę nie widzisz hipokryzji w tej sprawie?

:lol: :lol: :lol: nic mi się nie pomerdało "Szatańskie wersety"- to aluzja do cytatu,którego użyłaś "Diabeł w ornat przebrany ogonem na mszę dzwoni" a te Twoje " co ma wspólnego z wiarą sprawa nadania obywatelstwa kardynałowi? Bo nie łapię :shock:
Chyba tyle samo co Krzyż z obrońcami krzyża.".Nie obraź się ale to tak jakby "Murzyn nawoływał do rasizmu". :lol: :lol:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 22:14 #14

• Anonymous
  • Anonymous Avatar

Gość napisał:
nie ferenc ma byc honorowym mieszkancem ale kardynał henryk gulbinowicz

ferenc już jest honorowym obywatelem ornety ciekawe kto głosował za ?

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/10/25 22:34 #15

• Anonymous
  • Anonymous Avatar

ewa napisał: W dniu 20 maja pod przewodnictwem Elżbiety Fijarczyk ? Przewodniczącej Komisji - odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych Rady Miejskiej. W posiedzeniu udział wzięli jej członkowie: Ryszard Ferenc, Tadeusz Fiodorowicz, Adam Karczmarek, Józef Uzar, Mirosław Zaobidny. Jednym z punktów porządku obrad było zaopiniowanie wniosku o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta Kardynałowi Henrykowi Romanowi Gulbinowiczowi. Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta złożył Proboszcz Ks Prałat Leszek Niedźwiedź i Burmistrz Ornety Andrzej Ołtuszewski. Wniosek został poparty tylko przez pana Tadeusza Fiodorowicza. Cała reszta szanownej komisji czyli Ryszard Ferenc, Adam Karczmarek, Józef Uzar i Mirosław Zaobidny nie poparła wniosku. Dodam że głosowanie było jawne. Czy to było zrobione na zasadzie że na złość mamie odmrożę sobie uszy ?

ekipa świętych :lol: